Mus vienija chemija...

 

Q-Cell series inkubatoriai

Galimybės

Q-Cell serijos inkubatoriai yra šiuolaikiniai laboratoriniai prietaisai, skirti pavyzdžių  saugojimui, bakterijų inkubavimui ir maisto produktų galiojimo laiko tyrimuose tiksliai apibrėžtoje temperatūroje, išlaikant aukščiausius reikalavimus, susijusius su temperatūros stabilumu ir vienodumu. Mūsų siūlomi inkubatoriai yra gaminami  nuo 60 iki 1400 litrų talpos ir yra taip pat multi-kamerų versijos.

Kiekviename Q-Cell inkubatoriuje yra įrengta kombinuoto aušinimo ir šildymo sistema su priverstine oro cirkuliacija, kad jie galėtų dirbti temperatūroje artimoje arba žemesnėje nei aplinkos temperatūra. Mėginių ir darbuotojų sauga yra užtikrinama signalizacijos, elektroninių ir elektromechanikas saugiklių sistemos, atitinkančios Europos standartus ir laboratorinius reikalavimus..

Standartinis laiko ir  temperatūros intervalas yra + 3 °C iki + 40 °C, yra galimybe išplėsti temperatūros darbinius intervalus  iki + 50 ° C arba + 60 °C. INOX modelių temperatūros intervalas yra nuo + 3 °C iki + 60° C, bet gali būti praplėstas iki + 70 °C , o kai kurių modelių net iki + 80 °C.

Pagrindinė versija turi plastikinį interjerą (60-240 modeliuose) arba aliuminio (300-iki modeliuose), INOX versijos inkubatoriuose interjeras yra pagamintas iš rūgščiai atsparus, nerūdijančio plieno.

 

Valdymas

Prietaiso valdymą palengvina lengvai skaitomas, LCD taškinis ekranas ir multi-lygio teksto meniu, kuris leidžia lengvai nustatyti parametrus net pažangiausiose inkubatoriaus versijose. Valdiklis suteikia temperatūros reguliavimą ir ekranas su 0,1 °C tikslumu.

Integruotas realaus laiko laikrodis su kalendoriumi leidžia programuoti prietaiso darbo laiką nuo 1 minutės iki 31 dienų, taip pat yra programuojama periodinio veikimo funkcija, automatinio atitirpinimo sistema (pasirinktinai). Inkubatorius gali veikti pastoviu veikimo režimu su pastovia užduota temperatūra arba iki nustatyto laiko. Galimas valdiklio programavimas kelioms temperatūroms skirtingam laikui. Iki penkių programų atmintis su 9 žingsniai. Keičiantis programoms inkubatorius praneša apie tai garsiniu signalu. Nepriklausomai galima nustatyti darbo laiko, temperatūros vertes, ventiliatoriaus greičio taip pat apšvietimo ir elektros lizdo veikimo ir aktyvacijos parametrus. Ekrane galima peržiūrėti veikimo statistiką  (didžiausia, mažiausia, vidutinė temperatūra ir temperatūros grafiką pagal laiką).Saugumas

Aliarmai įspėja apie elektros maitinimo sutrikimus, atidarytas duris, per aukštą arba per žemą temperatūrą kameroje, nukrypimą nuo užduotos temperatūros. Prietaise įdiegta šiuolaikinė  apsauga nuo perkaitimo ir trumpojo jungimo.

Programinė įranga

Q-Soft tai programinė įranga skirta vartotojui vizualizuoti  inkubatoriaus veikimo statistiką. Vartotojui draugiška Q-Soft programa leis lengvai ja naudotis vartotojui, valdyti inkubatoriaus parametrus, archyvuoti duomenis ir ruošti ataskaitas prijungus Inkubatorių prie kompiuterio.

Praplėtimai:

 • Kameros apšvietimas
 • Vidinė elektros rozetė 230V
 • Vidinės stiklinės durelės
 • Glazūruotos išorinės durelės
 • Durų spyna
 • Temperatūros stebėjimo aliarmas
 • Ratukai
 • Stalelis su ratukais
 • Q-Soft programinė įranga
 • Temperatūros žingsnių kontrolė
 • Fotoperiodinė lempa su programuojamu dienos nakties ciklu
 • IQ, OQ, PQ protokolai


Pagrindinės techninės specifikacijos: