Mus vienija chemija...

 

Mes siūlome kokybiškus laboratorinių baldų stalviršius Jūsų laboratorijai atitiksiančius Jūsų darbo specifiką


„Postformingas“ sutankintas laminatas

Šio stalviršio storis – 38mm, su skirtingų formų stalkraščių profiliais. Šie stalviršiai yra lengvai valomi, ir jų priežiūra nesukelia jokių sunkumų. Produktas atitinka standartus:

EN 13150:2001, EN 1730:2000.

Pastaba: nėra chemiškai atsparūs, bijo ilgalaikio skysčių poveikio, neatsparūs dažams.

„Trespa Top Lab”  arba  “MAX RESISTANCE”

Tai stalviršiai iš fenolinių dervų mišinio. Bendras stalviršio storis - 20mm. Jo pagrindinės savybės ir pranašumai: pasižymi santykinai aukštu mechaniniu ir cheminiu atsparumu, ilgaamžiškumu ir estetine išvaizda. Dėl šių savybių, šie stalviršiai, naudojami visų tipų laboratorijose. Stalviršiai siūlomi 2-jų versijų: su paaukštintais stalkraščiais ir lygiais.

Pastaba: nėra atsparūs kai kuriems dažams: fuksinui, metileno mėliui, jodui , taip pat vandenilio fluorido rūgščiai.Keramika – daugiagabaritinė

Stalviršiai iš plokščių, padengtų su keramikine glazūra užnešta ant  medienos substrato (neperšlampama lenta) arba betono. Keramikos plokštės storis - 8 mm. Pasižymi visomis keramikos savybėmis. Stalkraščių apdaila: užbaigimas su 2mm PVC  arba su paaukštintais stalkraščiais. Plokščių sujungimo siūlės, užpildytos epoksidine derva (baltos arba tamsios spalvos).

Pastaba: nėra atsparūs vandenilio fluorido rūgščiai.
Keramika – lietos keramikos vientisinis lydinys

Šie stalviršiai pasižymi labai dideliu tankiu, todėl yra itin atsparūs cheminiams reagentams, mechaniniams veiksniams, dėl ko, labiausiai tinkami laboratoriniams baldams. Atitinka griežčiausius cheminio, terminio ir tvirtumo atsparumo reikalavimus. Stalviršiams naudojama techninė keramika, yra ypač atspari visų rūšių šarmams, druskoms, tirpikliams ir rūgštims, esant bet kokiai temperatūrai ir bet kokiai jų koncentracijai. Stalviršiai  gali būti: su paaukštintais užapvalintais stalkraščiais arba su integruotais keramikiniais  stalkraščio užbaigimais.

Pastaba: nėra atsparūs vandenilio fluorido rūgščiai.„Durcon” –  epoksidinės dervos lydinys

Šio tipo stalviršiams, būdingas didelis atsparumas agresyvioms cheminėms medžiagoms, naudojamoms laboratorijų darbe. Stalviršiai pagaminti  iš epoksidinės dervos yra atsparūs aukštoms ir žemoms temperatūroms, atsirandančioms tipiškų laboratorinių darbų procese. Stalviršiai gali būti su stalkraščiais arba be jų.

Pastaba: nėra atsparūs sieros ir vandenilio fluorido rūgštims

”Algodrom” (konglomeratas)

Kvarco ir granito su poliesterio derva konglomeratas. Šio tipo stalviršių būdingas bruožas –didelis jų atsparumas rūgštims ir šarmams. Taip pat, jie pasižymi dideliu mechaniniu atsparumu.

Pastaba: nėra atsparūs kai kuriems dažams-fuksinui, metileno mėliui, jodui, rūgštims: azoto, vandenilio fluorido