Mus vienija chemija...

 

Q-Cell laboratoriniai šaldytuvai ir šaldikliai

Q-Cell CHL serijos šaldytuvai 

Q-Cell laboratoriniai šaldytuvai puikus sprendimas Jūsų laboratorijai mėginių ir medžiagų saugojimui. Šios serijos šaldytuvų linija yra sukurta atsižvelgiant į geriausią Q-Cell inkubatorių gamybos praktiką ir patirtį. Q-Cell CHL serijos šaldytuvus galima pasirinkti iš tokio pat tūrių asortimento, kaip ir Q-Cell inkubatorių, esminis skirtumas yra tas, kad šaldytuvuose nėra sumontuota šildymo sistema, kas sumažina šių šaldytuvų kaštus. Q-Cell CHL serijos šaldytuvuose yra užtikrinamas aukštas darbinis našumas stabilumas ir temperatūros vienodumas kameroje, dėka priverstinės oro konvekcijos ventiliatoriaus.

Darbinė kameros temperatūra yra palaikoma nuo 0°C iki +15 °C, kai kuriuose šios serijos modeliuose nuo -5 °C laipsnių iki kambario temperatūros.

Valdymas

Prietaiso valdymą palengvina lengvai skaitomas, LCD taškinis ekranas ir multi-lygio teksto meniu, kuris leidžia lengvai nustatyti parametrus. Valdiklis suteikia temperatūros reguliavimą ir ekranas su 0,1 °C tikslumu. Integruotas realaus laiko laikrodis su kalendoriumi leidžia programuoti prietaiso darbo laiką nuo 1 minutės iki 31 dienų, taip pat yra programuojama periodinio veikimo funkcija, automatinio atitirpinimo sistema (pasirinktinai). Laboratorinis šaldytuvas gali veikti pastoviu veikimo režimu su nustatyta temperatūra arba iki nustatyto laiko. Galimas valdiklio programavimas kelioms temperatūroms skirtingam laikui. Iki penkių programų atmintis su 9 žingsniai. Keičiantis programoms šaldytuvas praneša apie tai garsiniu signalu. Nepriklausomai galima nustatyti darbo laiko, temperatūros vertes, ventiliatoriaus greičio taip pat apšvietimo ir elektros lizdo veikimo ir aktyvacijos parametrus. Ekrane galima peržiūrėti veikimo statistiką  (didžiausia, mažiausia, vidutinė temperatūra ir temperatūros grafiką pagal laiką).


Saugumas

Standartiniai Q-Cell CHL serijos šaldytuvai yra aprūpinti aliarmų sistema, kuri įspėja apie elektros maitinimo sutrikimus, atidarytas duris ir temperatūros jutiklio gedimą. Temperatūros neatitikimo aliarmą galima užsisakyti kaip papildomą opciją.

Programinė įranga

Q-Soft tai programinė įranga skirta vartotojui vizualizuoti šaldytuvo veikimo statistiką. Vartotojui draugiška Q-Soft programa leis lengvai ja naudotis vartotojui, archyvuoti duomenis ir ruošti ataskaitas prijungus šaldytuvą prie kompiuterio.


Papildomi praplėtimai:

 • Kameros apšvietimas
 • Vidinė elektros rozetė 230V
 • Vidinės stiklinės durelės
 • Glazūruotos išorinės durelės
 • Durų spyna
 • Temperatūros stebėjimo aliarmas
 • Ratukai
 • Stalelis su ratukais
 • Q-Soft programinė įranga
 • Temperatūros žingsnių kontrolė
 • Temperatūros validacija akredituotoje laboratorijoje
 • Fotoperiodinė lempa su programuojamu dienos nakties ciklu
 • IQ, OQ, PQ protokolai


 


 

 


Q-Cell ZN ir ZNS serijos šaldikliai 

Q-Cell serijos laboratoriniai šaldikliai yra išskirti į dvi serijas – Q-Cell ZN vertikalūs šaldikliai ir Q-Cell ZNS horizontalūs šaldikliai.

Vertikalių šaldiklių modelių talpos yra nuo 80 – iki 1400 litrų. Modeliai iki 300 litrų talpos turi plastikinę vidinę kamerą su stalčiais patalpintais ant lentynų (lentynos yra dalis šaldančios sistemos ir yra šaldančios), kameroje yra natūrali oro konvekcija. Modeliai nuo 300 litrų talpos yra gaminami su aliuminine (bazinė versija) arba nerūdijančio plieno (INOX versija) kamera ir su priverstine oro cirkuliacija.

Horizontalių šaldiklių serija Q-Cell ZNS garantuoja minimalius temperatūros pokyčius kameroje, dėl dažno durų atidarymo. Kameros vidus gaminamas iš aliuminio arba nerūdijančio plieno priklausomai nuo kliento poreikio, 200-600 litrų talpos su natūralia oro cirkuliacija. Q-Cell šaldikliuose darbinė temperatūra kameroje palaikoma nuo 0°C iki -25°C vertikaliuose šaldikliuose ir nuo 0°C iki -20°C horizontaliuose.

Q-Cell 200ZN yra išimtinis POL-LAB modelis, kuris palaiko temperatūrą kameroje iki -40°C.


Valdymas

Prietaiso valdymą palengvina lengvai skaitomas, LCD taškinis ekranas ir multi-lygio teksto meniu, kuris leidžia lengvai nustatyti parametrus. Valdiklis suteikia temperatūros reguliavimą ir ekranas su 0,1 °C tikslumu. Integruotas realaus laiko laikrodis su kalendoriumi leidžia programuoti prietaiso darbo laiką nuo 1 minutės iki 31 dienų, taip pat yra programuojama periodinio veikimo funkcija, automatinio atitirpinimo sistema (pasirinktinai). Šaldytuvas gali veikti pastoviu veikimo režimu su nustatyta temperatūra arba iki nustatyto laiko. Galimas valdiklio programavimas kelioms temperatūroms skirtingam laikui. Iki penkių programų atmintis su 9 žingsniai. Keičiantis programoms šaldytuvas praneša apie tai garsiniu signalu. Nepriklausomai galima nustatyti darbo laiko, temperatūros vertes, ventiliatoriaus greičio taip pat apšvietimo ir elektros lizdo veikimo ir aktyvacijos parametrus. Ekrane galima peržiūrėti veikimo statistiką  (didžiausia, mažiausia, vidutinė temperatūra ir temperatūros grafiką pagal laiką).

Saugumas

Standartiniai Q-Cell CHL serijos šaldytuvai yra aprūpinti aliarmų sistema, kuri įspėja apie elektros maitinimo sutrikimus, atidarytas duris ir temperatūros jutiklio gedimą. Temperatūros neatitikimo aliarmą galima užsisakyti kaip papildomą opciją.

Programinė įranga

Q-Soft tai programinė įranga skirta vartotojui vizualizuoti šaldytuvas veikimo statistiką. Vartotojui draugiška Q-Soft programa leis lengvai ja naudotis vartotojui, archyvuoti duomenis ir ruošti ataskaitas prijungus šaldytuvą prie kompiuterio.

Pagrindinės techninės specifikacijos:

 Q-Cell CHL serijos laboratoriniai šaldytuvai 


 Q-Cell ZN vertiklalūs laboratoriniai šaldikliai

Q-Cell ZNS horizontalūs šaldikliai